Репертоар 2010г.- 2018г.

Минзухарите на Баба Марта
Минзухарите на Баба Марта
по Г.Атанасова и Т.Вълов
Режисьор:
: Цветомир Иванов

Участват: Анна Секулова, Виолета Рачева, Елеонора Кулинска
Коледно Приключение
Коледно Приключение
Режисьор:
: Цветомир Иванов

Участват: Ирина Шумелова, Мария Райнова, Наталия Петкова
Пешеходна приказка
Пешеходна приказка
Музика: Гергана Христова

Участват: Анна Секулова, Божидар Халембаков, Виолета Рачева, Гергана Кирякова - Рупова, Елеонора Кулинска, Ирина Шумелова
Глупавият Вълк
Глупавият Вълк
по Народна приказка

Участват: Анна Секулова, Виолета Рачева
Дядо Коледа, къде си?
Дядо Коледа, къде си?
по приказка на Лиман Франк Бауман
Режисьор: Даниела Христова
Сценография и костюми: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Виолета Рачева, Гергана Кирякова - Рупова, Десислава Чардаклиева, Елеонора Кулинска, Ирина Шумелова
Телефон 112 !
Телефон 112 !
Режисьор: Цветомир Иванов

Участват: Анна Секулова, Атанас Филипов, Виолета Рачева, Гергана Кирякова - Рупова
Пролетни истории
Пролетни истории
Режисьор: Цветомир Иванов

Участват: Анна Секулова, Александър Дадов, Божидар Халембаков
Пепеляшка
Пепеляшка
по Шарл Перо
Режисьор: Съби Събев
Музикално оформление: Съби Събев
Сценография: Пламен Бонев
Кукломайстор: Миглена Методиева

Участват: Десислава Чардаклиева, Ирина Шумелова, Мустафа Масърлиев-Мус, Гергана Кирякова - Рупова
Детективите на Дядо Коледа
Детективите на Дядо Коледа
Магдалена Митева
Режисьор: Магдалена Митева
Музика: Гергана Василева

Участват: Анна Секулова, Атанас Филипов, Божидар Халембаков, Десислава Чардаклиева
Вълшебните плодове и зеленчуци
Вълшебните плодове и зеленчуци
Режисьор: Цветомир Иванов
Сценография: Миглена Методиева
Кукли: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Елеонора Кулинска, Иван Иванов
Трите Прасенца и Новият Вълк
Трите Прасенца и Новият Вълк
Режисьор: Мариета Ангелова

Участват: Анна Секулова, Гергана Кирякова - Рупова, Иван Стоянов
Тебеширена приказка
Тебеширена приказка
Магдалена Митева
Режисьор: Магдалена Митева
Музика: Владо Ковачев

Участват: Елеонора Кулинска, Анна Секулова, Атанас Филипов
Невероятната Коледа на Снежко
Невероятната Коледа на Снежко
Режисьор: Анастасия Янкова

Участват: Венета Паунова, Виолета Рачева, Иван Иванов
Една червена шапчица
Една червена шапчица
Режисьор: Теменужка Коларова
Сценография: Светлана Атанасова
Кукли: Светлана Атанасова

Участват: Елеонора Кулинска, Теодор Куков
ЧИМИ
ЧИМИ
Борис Априлов
Режисьор: Бианка Бенковска
Музикално оформление: Валя Бояджиева
Сценография и кукли: Евелина Савицка

Участват: Венета Паунова, Виолета Рачева
Приказки в кутии
Приказки в кутии
Режисьор: Бианка Бенковска

Участват: Анна Секулова, Венета Паунова
Ех, Льобоф !
Ех, Льобоф !
Режисьор: Бианка Бенковска

Участват: Анна Секулова, Елеонора Кулинска, Теодор Куков, Методи Вълчев
Облачна приказка
Облачна приказка
Драматизация и режисура: Теменужка Коларова
Музика: Георги Гарчов
Сценография и кукли: Светлана Атанасова

Участват: Анна Секулова, Атанас Филипов
Приключения в коледната нощ
Приключения в коледната нощ
Режисьор: Анастасия Янкова
Сценография и кукли: Миглена Методиева

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска, Иван Стоянов
Рибарят и Златната рибка-2010
Рибарят и Златната рибка-2010
от А.С.Пушкин
Режисьор: Теменужка Коларова
Сценография: Красимира Първанова
Кукли: Светлана Атанасова
Музика: Георги Гарчов

Участват: Виолета Рачева, Методи Вълчев
Вълкът и седемте козлета
Вълкът и седемте козлета
Драматизация и режисура: Елза Лалева
Сценография: Станислава Кръстева
Кукли: Кристиян Бояджиев

Участват: Елеонора Кулинска, Венета Паунова, Методи Вълчев
Коледари, сурвакари !
Коледари, сурвакари !
от Катилей Кателиев
Режисьор: Николай Бояджиев
Сценография:
: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Елеонора Кулинска
Таласъмът Тропалан
Таласъмът Тропалан
от Янко Митев
Режисьор:
Сценография: Христина Стоилова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Десислава Чардаклиева, Ирина Шумелова
Рибарят и златната рибка
Рибарят и златната рибка
по А.С.Пушкин
Режисьор: Владислава Джамбазова
Сценография и костюми: Емелияна Андонова-Тотева
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Десислава Чардаклиева, Константин Костадинов
Ту тук, ту там!
Ту тук, ту там!
по идея на Галина Савова
Режисьор: Галина Савова
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Георги Красимиров-Герасим

Участват: Ирина Шумелова, Наталия Петкова, Анна Секулова, Мустафа Масърлиев-Мус
Принцесата и граховото зърно
Принцесата и граховото зърно
По Х. Кр. Андерсен
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Емелияна Андонова-Тотева
Музика: Елена Методиева

Участват: Десислава Чардаклиева, Наталия Петкова, Елеонора Кулинска, Ирина Шумелова, Виктор Кападжиев, Мустафа Масърлиев-Мус
Вълшебното огледало
Вълшебното огледало
Текст и постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография и кукли: Жени Лачева
Музика: Георги Красимиров-Герасим

Участват: Виктор Кападжиев, Наталия Петкова, Ирина Шумелова, Мартин Лазаревски