Репертоар 2000г.-2009г.

Аладин и вълшебната лампа
Аладин и вълшебната лампа
Драматизация и режисура: Леонард Капон
Сценография и кукли: Виржиния Петкова
Композитор: Нели Лазарова

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска
Хензел и Гретел
Хензел и Гретел
по Братя Грим
Режисьор: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография и кукли: Пламен Бонев

Участват: Венета Паунова, Бранимир Митов, Иван Стоянов
Шоу с балони
Шоу с балони
Авторска пиеса на Мая и Митко Димитрови
Режисьор: Митко Димитров

Участват: Анна Секулова, Иван Стоянов
Новите дрехи на краля
Новите дрехи на краля
Адаптация по приказка на Х.К.Андерсен
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Нели Савова
Композитор: Кристиян Бояджиев

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска, Бранимир Митов
Пътешествие в страната на геометрията
Пътешествие в страната на геометрията
Режисьор: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография: Лиляна Василева
Музика: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска, Иван Стоянов
Няколко часа до Коледа
Няколко часа до Коледа
Режисьор: Теменужка Коларова

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска, Надежда Корназова, Иван Стоянов, Бранимир Митов
С огъня игра не бива !
С огъня игра не бива !
С любезното съдействие на Областна дирекция пожарна безопасност и защита на населението на Благоевград
Постановка и режисура: Корнелия Каменова
Сценография: Панайот Цанев
Художник: Миглена Методиева
Музика: Евгени Платов

Участват: Виолета Рачева, Иван Тодоров, Бранимир Митов
Биб и Боб на улицата
Биб и Боб на улицата
Режисьор: Бианка Бенковска
Сценография и кукли: Ива Хаджиева
Музикално оформление: Валя Бояджиева

Участват: Надежда Корназова, Анна Секулова, Бранимир Митов, Теодор Куков
Приказна въртележка
Приказна въртележка
сценичен вариант по приказките на В.Сутеев
Режисьор: Анастасия Янкова
Сценография и кукли: Миглена Методиева

Участват: Виолета Рачева, Елеонора Кулинска, Иван Тодоров
Спасителят
Спасителят
от Валентин Балабанов Сподкрепата на Областен съвет по наркотични вещества-Благоевград
Режисьор: Валентин Балабанов
Сценография: Миглена Методиева

Участват: Надежда Корназова, Виолета Рачева, Иван Тодоров, Иван Стоянов
Четири приказки за един змей
Четири приказки за един змей
от Милада Машатова
Режисьор: Анастасия Янкова
Сценография и кукли: Миглена Методиева
Музикално оформление: Спас Костов

Участват: Виолета Рачева, Надежда Корназова, Иван Стоянов, Иван Тодоров
Чувалена приказка
Чувалена приказка
от Людмил Станев
Режисьор: Веселин Анев
Сценография: Адриана Анева

Участват: Виолета Рачева, Надежда Корназова, Иван Тодоров, Иван Стоянов
Малката баба Яга
Малката баба Яга
по Отфрид Пройслер
Режисьор: Емилия Маленова
Сценография: Силва Бъчварова
Кукломайстор: Веселин Анев
Музика: Петър Цанков

Участват: Виолета Рачева, Надежда Корназова, Иван Стоянов
Шехерезада
Шехерезада
приказка от Хиляда и една нощ
Режисьор: Николай Бояджиев
Сценография, кукли и костюми: Миглена Методиева

Участват: Надежда Корназова, Игор Дамянов, Иван Стоянов
Кой забърква сънища
Кой забърква сънища
от Красимира Методиева
Режисьор: Милена Анева
Сценография и кукли: Миглена Методиева
Музика: Андрей Тотев

Участват: Виолета Рачева, Мария Подобедова, Михаела Войнова, Игор Дамянов, Иван Тодоров, Иван Стоянов
Грозното патенце
Грозното патенце
по Ханс Кристиян Андерсен
Драматизация и режисура: Николай Бояджиев
Сценография и кукли: Емилияна Тотева
Музика: Нели Лазарова

Участват: Иван Стоянов, Анна Секулова, Илияна Илиева
В страната на знаците
В страната на знаците
Режисьор: Валентин Балабанов
Сценография: Миглена Методиева
Музика: Калина Христова

Участват: Виолета Рачева, Мария Подобедова, Иван Стоянов
Малката кибритопродавачка
Малката кибритопродавачка
по Ханс Кристиян Андерсен
Режисьор: Любомир Гърбев
Сценография и кукли: Миглена Методиева
Консултант: Валентина Германова
Музикално оформление: Спас Костов

Участват: Анна Секулова, Мария Подобедова, Иван Стоянов, Свилен Русанов
Малкият човек
Малкият човек
от Елин Пелин
Режисьор: Людмила Симеонова
Сценография: Емил Иванов
Музика: Гергана Василева

Участват: Анна Секулова, Мая Младенова, Свилен Русанов
Мадам Изабел и старчето
Мадам Изабел и старчето
Режисьор: Мирослав Стоилов
Сценография и костюми: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Надежда Корназова, Станимир Карагьозов, Свилен Русанов, Иван Стоянов
Лудориите на Петьо
Лудориите на Петьо
от Атанас Мочуров
Режисьор: Свилен Русанов
Сценография: Георги Славков
Костюмограф: Миглена Методиева
Композитор: Бисерка Ангелова
Музикално оформление: Спас Костов

Участват: Анна Секулова, Мая Младенова, Евгения Георгиева, Иван Стоянов, Свилен Русанов
Под старото небесно кадифе
Под старото небесно кадифе
рецитал-спектакъл
Режисьор: Мирослав Стоилов

Участват: Анна Секулова, Мая Младенова, Станимир Карагьозов
Сивият вълк и Червената шапчица
Сивият вълк и Червената шапчица
от Панчо Панчев
Постановка и хореография:
: Стефан Поляков
Сценография и костюми: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Надежда Корназова, Мая Младенова, Мария Подобедова, Мирослав Стоилов, Станимир Карагьозов, Иван Стоянов, Владимир Арнаудов
Петя и вълкът
Петя и вълкът
Сценична адаптация и постановка: Любомир Гърбев
Сценография: Миглена Методиева

Участват: Анна Секулова, Иван Стоянов
Петното владетелят на микробите
Петното владетелят на микробите
Режисьор: Милена Мавродинова
Сценография: Миглена Методиева

Участват: Мая Младенова, Станимир Карагьозов
Майчина сълза
Майчина сълза
авторска интерпретация и драматургия Илия Ласин-Бръчков
Режисьор: Илия Ласин-Бръчков
Сценография: Георги Славков

Участват: Анна Секулова, Иван Стоянов, Свилен Русанов
Баба Марта и патенцето
Баба Марта и патенцето
Режисьор: Любомир Ралчев
Сценография и кукли: Миглена Методиева

Участват: Надежда Корназова, Станимир Карагьозов
Приключения опасни с герои сладкогласни
Приключения опасни с герои сладкогласни
Режисьор: Стефан Поляков
Музика: Димитър Вълчев

Участват: Бистра Тупарова, Анна Секулова, Илияна Георгиева, Елеонора Кулинска, Евгения Георгиева, Надежда Корназова, Мая Младенова, Кремена Славкова
Спящата красавица
Спящата красавица
Режисьор: Мирослав Стоилов
Сценография: Емилия Ковачева
Композитор: Динко Господинов

Участват: Елена Андонова, Кремена Славкова, Ива Калафатова, Анна Секулова, Надежда Корназова, Илияна Георгиева, Свилен Русанов, Иван Стоянов
Коледен карнавал - весел празник с изненади
Коледен карнавал - весел празник с изненади

Участват: Анна Секулова, Надежда Корназова, Мая Младенова, Виолета Рачева, Бранимир Митов, Иван Тодоров, Иван Стоянов, Свилен Русанов, Станимир Карагьозов, Илияна Георгиева
Шоу с пуканки
Шоу с пуканки
Режисьор: Веселин Анев

Участват: Елена Андонова, Ива Калафатова, Надежда Корназова, Анна Секулова, Мая Младенова, Иван Стоянов, Свилен Русанов
Приказка за едно коте, една звездичка и още нещо.....
Приказка за едно коте, една звездичка и още нещо.....
Режисьор: Бистра Тупарова

Участват: Надежда Корназова, Ива Калафатова, Кремена Славкова, Елеонора Кулинска
Вълкът и козлетата
Вълкът и козлетата
от Любомир Ралчев
Режисьор: Любомир Ралчев
Музика: Развигор Попов
Сценография и кукли: Ива Хаджиева

Участват: Мая Младенова, Евгения Георгиева, Свилен Русанов, Иван Стоянов, Кремена Славкова, Надежда Корназова, Станимир Карагьозов, Анна Секулова