Репертоар 1990г.-1999г.

Малката баба Яга - 1990
Малката баба Яга - 1990
от Отфрид Пройслер
Драматизация и режисура: Емилия Маленова
Музика: Петър Цанков
Сценография: Силва Бъчварова

Участват: Марина Кунгелова, Станка Велинова, Георги Костов, Бистра Дживджорска
Привет магьосници и сбогом
Привет магьосници и сбогом
от Пиер Грипари
Режисьор: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Методи Иванов

Участват: Янко Митев, Спасуна Вълкова, Бистра Дживджорска
Фокус Бокус
Фокус Бокус
от Гернет
Драматизация и режисура: Славчо Маленов
Сценография: Майа Петрова
Музика: Методи Иванов

Участват: Давид Алфандари, Бистра Дживджорска, Спасуна Вълкова, Георги Костов, Станка Велинова, Уляна Цанева, Марина Кунгелова
Палечко
Палечко
от В.Кутек и К.Востарек
Драматизация и режисура: Бианка Бенковска, Енчо Аврамов
Музика: Пламен Аврамов

Участват: Христо Златанов, Елена Икономова
Зли вълшебства, добри изкуства
Зли вълшебства, добри изкуства
от Л.Василева-Тагнус
Драматизация и режисура: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Методи Иванов

Участват: Станка Велинова, Янко Митев, Венета Паунова
Динди
Динди
от Б.Априлов
Режисьор: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Андрей Дреников

Участват: Георги Костов, Елена Икономова, Христо Златанов, Бистра Дживджорска, Уляна Цанева
Най-хубавото на света
Най-хубавото на света
от М.Дюричкова
Драматизация и режисура: Бианка Бенковска
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Пламен Петров

Участват: Христо Златанов, Елена Икономова
За принц Злоядко и принцеса Ревла
За принц Злоядко и принцеса Ревла
от Ш.Перо
Режисьор: Росица Миновска-Деведжиева
Сценография: Неделчо Неделчев
Музика: Пламен Петров

Участват: Венета Паунова, Георги Костов, Елена Икономова
Добро утро, лека нощ
Добро утро, лека нощ
от Д.Бисет
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Александър Михайлов

Участват: Ганета Атанасова, Христо Златанов, Аглика Георгиева, Мими Йорданова
Приказка за Ох
Приказка за Ох
Режисьор: Теодора Михайлова, Елена Хъзърбасанова
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Александър Михайлов

Участват: Спасуна Вълкова, Елена Икономова, Венета Паунова, Аглика Георгиева
Новите дрехи на краля - реж.Тодор Вълов
Новите дрехи на краля - реж.Тодор Вълов
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Константин Манолов

Участват: Станка Велинова, Христо Златанов, Ганета Атанасова, Атанас Михов
Пижо и Пенда
Пижо и Пенда
от Илия Грозданов

Участват: Венета Паунова, Георги Костов
Мечо Закачко
Мечо Закачко
от П.Манчев
Режисьор: Бистра Тупарова
Музика: Дони и Момчил
Сценография: Пламен Бонев

Участват: Ганета Атанасова, Бистра Дживджорска, Венета Паунова, Атанас Михов, Христо Златанов, Кремена Славкова, Станка Велинова, Марина Кунгелова, Спасуна Вълкова, Аглика Георгиева, Михаела Войнова, Весела Гаврилова, Бистра Тупарова
Едно такова приказно градче
Едно такова приказно градче
от М.Минков
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Димитър Паскалев

Участват: Станка Велинова, Аглика Георгиева, Атанас Михов
Хайде да порастнем
Хайде да порастнем
Драматизация: Вергиния Павлова, Цвете Янева
Режисьор: Вергиния Павлова
Сценография: Пламен Бонев
Музикално оформление: Вергиния Павлова

Участват: Бистра Дживджорска, Ганета Атанасова, Мими Йорданова, Михаела Войнова
Приказка за едно коте, една звездичка и още нещо... 1995
Приказка за едно коте, една звездичка и още нещо... 1995
Режисьор: Бистра Тупарова
Сценография: Пламен Бонев
Драматизация: Златина Билярска

Участват: Кремена Славкова, Венета Паунова, Атанас Михов, Бистра Дживджорска
Малкото-голямо пътешествие
Малкото-голямо пътешествие
от Тодор Вълов и Живка Донева
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Петър Писарски

Участват: Мими Йорданова, Аглика Георгиева, Димитър Ялнъзов, Марина Кунгелова, Атанас Михов
Плетени приказки
Плетени приказки
по Ст.Йорданова
Режисьор: Катерина Илкова
Сценография: Пламен Бонев

Участват: Марина Кунгелова, Бистра Дживджорска
Карнавал на животните
Карнавал на животните
по музика на К.Сен-Санс
Режисьор: Бистра Тупарова
Постановка: Николина Георгиева

Участват: Кремена Славкова, Бистра Дживджорска, Аглика Георгиева, Мими Йорданова, Атанас Михов, Михаела Войнова
Летящото слонче
Летящото слонче
по Рада Москова
Режисьор: Теофана Манева
Сценография: Валентина Стоилова
Музика: Христо Павлов

Участват: Аглика Георгиева, Анна Младенова, Димитър Ялнъзов
Стана нещо просто необикновено
Стана нещо просто необикновено
по Леонард Капон и Стефан Москов
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев
Музикално оформление: Тодор Вълов, Спас Костов

Участват: Елена Икономова, Кремена Славкова, Фиданка Къралиева, Михаела Войнова
Пролетен бал на приказките
Пролетен бал на приказките
Режисьор: Тодор Вълов

Участват: Бистра Дживджорска, Фиданка Къралиева, Кремена Славкова, Аглика Георгиева, Елена Икономова, Атанас Михов
Кой покори слънцето
Кой покори слънцето
от Цвете Янева
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев
Музика: Константин Цеков

Участват: Аглика Георгиева, Елена Икономова, Михаела Войнова
Вече видяно
Вече видяно
Режисьор: Петър Пейков

Участват: Лъчезар Кацарски, Петър Пейков, Албена Георгиева
Палечка
Палечка
от Рада Москова
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Методи Иванов

Участват: Елена Икономова, Аглика Георгиева, Весела Гаврилова, Атанас Михов, Кремена Славкова, Лъчезар Кацарски, Ангелина Черкезова
Снежни приключения
Снежни приключения
от Цвете Янева
Режисьор: Тодор Вълов
Сценография: Пламен Бонев

Участват: Аглика Георгиева, Елена Икономова, Весела Гаврилова, Ангелина Черкезова
Машина за приказки
Машина за приказки
от Б.Априлов
Режисьор: Съни Сънински
Сценография: Пламен Бонев
Музикално оформление: Съни Сънински

Участват: Весела Гаврилова, Елена Андонова, Атанас Михов, Свилен Русанов
Подаръците на дядо Коледа
Подаръците на дядо Коледа
Режисьор: Любомир Ралчев

Участват: Кремена Славкова, Свилен Русанов, Иван Стоянов, Цветана Василева
Кой се сърди
Кой се сърди
Режисьор: Веселин Анев
Сценография: Аделина Анева
Музикално оформление: Мален Маленов

Участват: Кремена Славкова, Елена Икономова, Михаела Войнова, Свилен Русанов, Иван Стоянов
Вещицата от килера
Вещицата от килера
от П.Грипари
Режисьор: Светлозар Гагов
Музика: Димитър Пенчев

Участват: Свилен Русанов, Иван Стоянов, Михаела Войнова, Кремена Славкова
Златка златното момиче
Златка златното момиче
Драматизация и режисура: Бистра Тупарова
Сценография: Веселин Анев
Музика: Бистра Тупарова
Музикално оформление: Спас Костов

Участват: Елена Андонова, Кремена Славкова, Михаела Войнова, Иван Стоянов
Виж колко е просто
Виж колко е просто
от Веселин Анев
Режисьор: Веселин Анев
Сценография: Аделина Анева

Участват: Ива Калафатова, Елена Андонова, Иван Стоянов
Подаръкът
Подаръкът
от Т.Манева
Режисьор: Любомир Гърбев
Сценография: Цвета Коева

Участват: Михаела Войнова, Свилен Русанов